Noore disaineri auhinna SÄSI eesmärk on Eesti disaini järelkasvu kindlustamine, noorte disainerite loova ja iseseisva tegutsemise toetamine ja julgustamine, disainiteadvuse süvendamine ja valdkonna laiendamine ning uute loojate toomine meedia, avalikkuse ja eelkõige ettevõtjate huviorbiiti.

Kandideerima oodatakse nii noori toote-, tekstiili-, moe- kui ka graafilisi disainereid. 

SÄSI on rahaline auhind parimale Eesti noorele disainerile väljapaistava disainialase tegevuse eest kahel viimasel aastal. Eesti Disainikeskus toetab SÄSI võitjat kahel järgneval aastal läbi tema tööde ja tegemiste levitamise, tasuta koolituste ning kontaktide jagamise. 

Noore disaineri preemia laureaadid saavad:

- 1000€ Eesti Kultuurkapitalist
- Eesti Disainibüroode võrgustiku liikmelisus 2013. aastal
- Osalemine EDK koolitustel 200€ väärtuses
- Tasuta nõustamine disainiõiguse alal (AAA Patendibüroo)
- Eesti Disainikeskus toetab kahel järgneval aastal läbi disaineri tööde ja tegemiste levitamise ja kontaktide jagamise
USESOFT paneb välja  3D visualiseerimise ja animatsiooni kursusel osalemise võimaluse kõigile kolmele SÄSI võitjale. 

LISAKS annab ühele kolmest võitjast: Kultuurikatel toetab noore disaineri konkursi võitjat 2 aasta jooksul teenuspaketiga, mille väärtuseks on 1000€. Sinna mahub nii kontorilaua rendi võimalus, Arenduskeskuse teenuste kasutamine kui järgmisel aastal avaneva maja võimaluste kasutamine olgu siis töökodade või helistuudio või ekspositsioonipinna kasutamiseks. 

Esmakordselt antakse välja ka Antalise noore graafilise disaineri eripreemia. 

Paberifirma Antalis paneb parimale noorele graafilisele disainerile välja Antalise täieliku näidistekollektsiooni + Pantone värvikataloogide komplekti.

SÄSI konkursi algatas 2005. aastal MTÜ Sina, Mina ja Keegi, esimesed kolm konkurssi aastatel 2005-2007 korraldati koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga, 2010. aastal oli partneriks Eesti Disainikeskus. Alates 2012. aastast annab SÄSI auhinda välja Eesti Disainikeskus.

SÄSI laureaatideks on olnud: 

Sixten Heidmets 2005
Pavel Sidorenko 2006
Kaspar Paas 2007
Karin Luuk 2010

Varasemate SÄSI konkursside kohta loe siit.