Vaated Eesti Disainiauhinnad 2014 nominentide näitusele.Näitus

EESTI DISAINIAUHINNAD 2016 NOMINENTIDE TÖÖDE NÄITUS avatakse viru keskuse aatriumis 12. septembril kell 17:00

12. septembril avatati Viru Keskuse aatriumis Eesti Disainiauhinnad 2016 nominentide tööde näitus, kus on väljas tootedisainiauhinna BRUNO, graafilise- ja veebidisaini, teenusedisaini ja noore disaineri preemia SÄSI nominentide tööd.


Noore disaineri auhinna SÄSI nominendid on valitud alla 30-aastaste Eesti disainerite hulgast, kes on kandideerinud oma viimase kahe aasta projektidega. SÄSI eesmärgiks on tuua noor värske disainipõlvkond ettevõtjate, avalikkuse ja disainisõprade silme ette.

Graafilise disaini kategoorias on hinnatud aasta parimat firmagraafikat, trükiseid, pakendeid, illustratsioone ja fotosid, keskkonnadisaini ja ekraanigraafikat. 

Veebidisaini kategoorias eksponeeritakse viimase aasta jooksul valminud parimaid kodulehti, veebi- ja mobiilirakendusi, sotsiaalmeedia kampaaniaid ja reklaame.

Teenusedisaini auhinna eesmärk on tunnustada teenusedisaini rakendamist läbimõeldumate, innovatiivsemate ja kasutajasõbralikemate teenuste arendamisel Eestis ning selle, meie jaoks suhteliselt uue disainidistsipliini toomine meedia, avalikkuse ja eelkõige ettevõtjate huviorbiiti.

Tootedisaini auhinda BRUNO antakse sel aastal välja järgmistes kategooriates: parim elukeskondliku toote disain, parim elustiili toote disain ja parim insenertehnilise toote disain. 

Näitus jääb avatuks 25. septembrini ning on külastajatele lahti iga päev 9-21.

Täname Viru Keskust, kes toetab Eesti Disainiauhindade näituse korraldamist!

AVAMINE

12. september 17:00

AVATUD 

Kuni 25. septembrini
E–R 9:00-21:00
Näitus on külastajatele tasuta. 

AADRESS 

Viru Väljak 4, Tallinn
Viru Keskus