Disainiauhindade trofeeks on prillid, mis rõhutavad mõttetöötaja kuvandit.

EDA 2020 GALA

EDA 2020 Virtuaalgala on järelvaadatav
Eesti Disainikeskuse youtube‘i kanalis:

vaata fotogaleriid toimunust

Eesti Disainiauhinnad 2020 (EDA 2020) tulevad sel aastal natuke teisiti kui varasemalt. Nimelt antakse auhinnad üle särava online-gala käigus, mida viib läbi parim virtuaalne perenaine, siinpool ekvaatorit - alati glamuurne ja särtsakas EDA. Stuudios on kohal ka EDA 2020 žüriiliikmed ja Lexsoul Dancemachine, kes kütab üles energia, et toitejuhtmed lausa sulavad!


Foto: facebook.com/lexsouldancemachine

Eesti Disainiauhinnad 2020 virtuaalgala toimub 18. septembril, ajavahemikus 17:00 - 19:30 ning seda saab jälgida  Eesti Disainiauhinnad Facebooki lehel, Eesti Disainikeskuse youtube‘i kanalis või Elisa Stage platvormil. Kes soovib, saab vaadata auhindade jagamist kodus perega või kolleegidega büroos/stuudios.

Kui olukord võimaldab, siis 18. septembri õhtul, on kõik huvilised oodatud Põhjala angaaridesse (Marati 5), EDA 2020 ühisvaatamisele, kuhu toimub stuudiost ka otselülitus, sest BRUNO tootedisainiauhinnad on Disainiöö festivali raames plaanitud jagada kätte füüsiliselt.


Eesti Disainiauhinnad 2020 võidutöid saab näha Viru Keskuse aatriumis 21. septembrist - 4. oktoobrini. Erinevalt varasematest aastatest, rändab näitus edasi ka Võrru, Tartusse, Pärnusse ja Narva.

Iga kahe aasta tagant väljaantavaid Eesti Disainiauhindu korraldab Eesti Disainikeskus koos Eesti Disainerite Liidu, ADC*Estonia, Teenusmajanduse Koja ja Eesti Kunstiakadeemiaga.


NB! Palume alla laadida HOIA äpp!

App Store’i ja Google Play poes saadaval olev koroonarakendus HOIA teavitab inimesi, kui nad on olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Rakenduse kasutajate telefonid vahetavad Bluetooth’i abil anonüümseid koode ning riik, äpi ega telefoni tootja ei kogu inimeste kohta andmeid. Rakendus on valminud Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel, kuid selle loomisse on panustanud kokku 12 Eesti eraettevõtet, kes on teinud seda vabatahtlikult ja tasu saamata. Äpp täidab oma eesmärki siis, kui võimalikult paljud inimesed selle kasutusele võtavad.

Olulisem äpiga seotud info on koondatud veebilehele https://hoia.me.


Fotogaleriid varasematest EDA galadest:


Vaata kogu pildigaleriid 2018. aasta galast siit ja siit.

Vaata kogu pildigaleriid 2016. aasta galast siit.

Vaata kogu pildigaleriid 2014. aasta galast siit.