20. septembril avatakse EDA12 nominentide tööde näitused

14. september 2012, Tallinn 20. septembril kell 18.00 avatakse LHV peakontoris (Tartu mnt 2) Eesti Disainiauhinnad 2012 nominentide tööde näitus, kus on väljas graafilise- ja veebidisaini, teenusedisaini ja noore disaineri preemia SÄSI nominentide tööd.     
 
Noore disaineri auhinna SÄSI nominendid on valitud alla 30-aastaste Eesti disainerite hulgast, kes on kandideerinud oma viimase kahe aasta projektidega. SÄSI eesmärgiks on tuua noor värske disainipõlvkond ettevõtjate, avalikkuse ja disainisõprade silme ette.    
 
Graafilise disaini kategoorias on hinnatud aasta parimat firmagraafikat, trükiseid, pakendeid, illustratsioone ja fotosid, keskkonnadisaini ja ekraanigraafikat.     

Veebidisaini kategoorias eksponeeritakse viimase aasta jooksul valminud parimaid kodulehti, veebi- ja mobiilirakendusi, sotsiaalmeedia kampaaniaid ja reklaame.       

Esmakordselt väljaantava teenusedisaini auhinna eesmärk on tunnustada teenusedisaini rakendamist läbimõeldumate, innovatiivsemate ja kasutajasõbralikemate teenuste arendamisel Eestis ning selle, meie jaoks suhteliselt uue disainidistsipliini toomine meedia, avalikkuse ja eelkõige ettevõtjate huviorbiiti.          

Näituse mängulise kujunduse autorid on Mariana Hint ja Epp Õlekõrs    
Näitus on külastajatele tasuta.        

Näitus on avaatud: 20. september- 5. oktoober. Septembris E–R 9.00–18.00, oktoobris E-R 9.00-19.00      

Näituse avamisel esitletakse ka Eesti Disainiauhinnad 2012 nominentide kataloogi. Kataloogi kujunduse autor on disainibüroo AKU.