Mida peaks teadma tänavustest disainiauhindadest?

31. august 2016, Tallinn

Kuna sel aastal olid graafilises ja veebidisainis uued kategooriad ja töid esitati kokku ligi 300, kuulutatakse graafilise ja veebidisaini kategooriate võitjad välja ADC*E tagasisideseminaril 14. septembril kell 16.00 Kultuurikatlas. Tagasisideseminaril kuulutatakse välja kategooriate pronksid, hõbedad ja kullad ning antakse kätte diplomid.

Disainiauhindade galal Kultuurikatlas 16. septembril antakse välja tootedisaini auhinna BRUNO ja teenusedisaini auhinnad, noore disaineri preemia SÄSI ja EKA disainihariduse preemia ning graafilise ja veebidisaini Grand Prix, ADC*E aasta disainer, Noor Püss ja parima hanke võitjad. Kõikides kategooriates kullad võitnud palutakse ka galal lavale, kus nad saavad kätte auhinnaprillid.

☞ ADCE tagasiside seminar

Et oleks aega ka sisuliseks ja konstruktiivseks aruteluks, tagasiside andmiseks ning küsimuste küsimiseks ja vastuste saamiseks, analüüsivad seminaril kategooriate parimaid töid žürii esimees Björn Kusoffsky ja kõikide kategooriate žüriide esindajad.
Tagasisideseminar on tasuta:
https://www.facebook.com/events/1751225988482280/

☞ Gala

16. septembri galal antakse lisaks graafilise ja veebidisaini peaauhindadele välja ka tootedisaini ja teenusedisaini auhinnad, Noore disaineri preemia SÄSI ja EKA disainihariduse preemia.

Hea võimalus näha oma häid kolleege, õhtujuhtidena Tajo Oja ja Inga Saluranda, sotsialiseeruda, süüa-juua!
Event Facebookis.
Osta pilet Piletilevist.

 ☞ Näitus  

Nominentide näitus avatakse 12. septembril kell 17.00 Viru Keskuse aatriumis. Näitus on avatud iga päev 9-21 kuni 25. septembrini.
Näitus Facebookis.

☞ Teenusedisaini seminar

13. septembril viib Jussi Hermunen läbi teenusedisaini seminari "More and Faster!". Kaasav töötuba on suunatud e-teenuste arendamisega seotud disaineritele ja avaliku sektori esindajatele. 
Lisainfo ja registreerimine siin. 

Brändingu töötuba 

Eesti Disainiauhindade graafilise ja veebidisaini žürii esimees, Stockholm Design Labi asutaja ja disainer Björn Kusoffsky viib 14. septembril läbi brändingu töötoa, mis keskendub Eestis väga aktuaalsele ja palju kirgi köitnud teemale – riikliku lennufirma bränd.
Lisainfo ja registreerimine siin

Disainiseminar "Redefining design"

15. septembri seminaril "Redefining Design" esinevad ka mitmed Disainiauhindade žüriide liikmed nagu Harri Koskinen, Jonas Pettersson, Pedro Gomes, Veronica Fossa ja paljud teised.

Vaata kava ja registreeri siin

 Disainiöö festival 

12.-18. septembrini toimub üle Tallinna Disainiöö festival, mille raames antakse välja disainiauhindu, korraldatakse töötubasid ja seminare ning moeetendusi, näitusi ja palju muud.
Vaata kava: tallinndesignfestival.com ja kataloogi.